Utrzymanie zimowe

PODCZAS PORY ZIMOWEJ ZADBAMY O OTOCZENIE TWOJEJ NIERUCHOMOŚCI

ZIMĄ KONIECZNE JEST ZADBANIE O BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW ORAZ UŻYTKOWNIKÓW OBIEKTU. ZAUFAJ DOŚWIADCZONEJ FIRMIE I POWIERZ NAM OBOWIĄZKI ZWIĄZANE Z ODŚNIEŻANIEM OTOCZENIA NIERUCHOMOŚCI.

Właściciel obiektu zobowiązany jest do odśnieżania chodników znajdujących się na terenie nieruchomości, a czynność tą regulują odpowiednie przepisy prawne. Okres zimowy to czas szczególnie wymagający, współpraca z doświadczonymi fachowcami w dziedzinie utrzymania zimowego jest zatem konieczna.

Odśnieżanie terenów przyległych do nieruchomości obejmuje uprzątnięcie błota, śniegu, lodu oraz innego typu zanieczyszczeń, znajdujących się na chodnikach położonych wzdłuż obiektu. Przepisy prawne dokładnie określają, jakich środków używać należy do posypywania chodników. Definicja chodnika dotyczy także wydzielonej części drogi publicznej, którą poruszają się piesi. Odśnieżanie obejmuje również dach nieruchomości, bowiem zalegający na powierzchni tego typu śnieg jest szczególnie niebezpieczny dla mieszkańców lub użytkowników obiektu.

Gwarantujemy pełną obsługę zimową, zapewniając bezpieczeństwo mieszkańcom nieruchomości bądź użytkownikom obiektu. Dotyczy to również innych czynników zewnętrznych, które oddziałują na nieruchomość – np. wyładowań atmosferycznych, intensywnych opadów deszczu, silnego wiatru lub innego rodzaju zjawisk, które mogą bezpośrednio wpływać na bezpieczeństwo.

Zakres usług:

Odśnieżanie chodników, ulic i parkingów

Odladzanie chodników, ulic i parkingów

Odśnieżanie dachów

Sypanie piaskiem, solą i chlorkiem

Usuwanie nawisów śnieżnych, w tym sopli lodu

Doświadczenie

zdobyte przy wielu nieruchomościach klientów

Wiedza

nieustannie aktualizowana przez naszych specjalistów

Opiekun

którego przydzielimy Ci podczas współpracy

Kompleksowość

naszej oferty odciąży Cię ze wszystkich zobowiązań

Zapytaj o usługę

  OPTICASA

  ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

  A: ul. Fatimska 61/78, 31-831, Kraków
  T: 575 615 005
  M: opticasa.nieruchomosci@gmail.com

  Zapraszamy do współpracy!