Utrzymanie i pielęgnacja zieleni

ZADBAMY O UTRZYMANIE I PIELĘGNACJĘ ZIELENI WOKÓŁ NIERUCHOMOŚCI MIESZKALNYCH I OBIEKTÓW BIUROWYCH

REALIZUJEMY KOMPLEKSOWE UTRZYMANIE ZIELENI ROSNĄCEJ WOKÓŁ NIERUCHOMOŚCI. WŁAŚCIWA PIELĘGNACJA ROŚLIN ZNACZNIE ZWIĘKSZA ICH ŻYWOTNOŚĆ.

Powierzenie nam pielęgnacji zieleni gwarantuje, że właściwie zadbamy o roślinność niezależnie od pory roku. Tereny zielone wokół nieruchomości znacznie zwiększają jej wartość, bowiem pozytywnie wpływają na samopoczucie mieszkańców. 

Utrzymanie zieleni obejmuje kilka działań w obrębie roślinności wokół obiektu. Przy świeżo oddanej do użytku nieruchomości założyć należy trawniki, a następnie dbać o ich regularne koszenie. W porze jesiennej konieczne jest usuwanie nagromadzonych na ziemi liści, opadłych z drzew. Realizujemy także przycinanie oraz odmładzanie żywopłotów i krzewów. Na szczególną uwagę zasługują rośliny jednoroczne, które wymagają starannej pielęgnacji. Zajmujemy się utrzymywaniem kwietników, nasadzaniem drzew, krzewów oraz kwiatów. Usuwamy chwasty i regularnie podlewamy roślinność. 

Współpraca z naszą firmą to pewność, iż roślinność wokół nieruchomości zachowana będzie w pięknym stanie. Estetyka otoczenia jest niezwykle ważna, zieleni poświęć zatem należy wystarczającą ilość uwagi.

Zakres usług:

Pielęgnacja trawników, drzew, żywopłotów i krzewów

Wycinki i przycinki drzew

Nasadzenia nowych roślin

Doświadczenie

zdobyte przy wielu nieruchomościach klientów

Wiedza

nieustannie aktualizowana przez naszych specjalistów

Opiekun

którego przydzielimy Ci podczas współpracy

Kompleksowość

naszej oferty odciąży Cię ze wszystkich zobowiązań

Zapytaj o usługę

  OPTICASA

  ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

  A: ul. Fatimska 61/78, 31-831, Kraków
  T: 575 615 005
  M: opticasa.nieruchomosci@gmail.com

  Zapraszamy do współpracy!