O NAS

Poznaj nas lepiej i zdecyduj, czy warto powierzyć nieruchomość właśnie naszej firmie

KOMPLEKSOWE
WSPARCIE DLA
W SPÓLNOT MIESZKANIOWYCH
I WŁAŚCICIELI
NIERUCHOMOŚCI

W OPTICASA OTRZYMASZ SZEREG USŁUG, KTÓRE ZAPEWNIĄ CI PROFESJONALNE ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIĄ, OPTYMALIZACJĘ KOSZTÓW ORAZ UTRZYMANIE OBIEKTÓW I INFRASTRUKTURY W ŚWIETNYCH WARUNKACH.

Popyt na nieruchomości nieustannie wzrasta, każdego dnia do użytku zostają oddawane nowe obiekty, które wymagają fachowego zarządzanie i administrowania.

Firma Opticasa powstała w odpowiedzi na potrzeby rynku nieruchomości, które każdego dnia stara się zaspokajać. Nie jesteśmy jednak jak wszyscy inni. Doskonale wiemy jak wiele wyzwań stawia każda nieruchomość.

Dlatego głównym celem naszej firmy było stworzenie wewnętrznej struktury wokół wielu specjalistów, którzy będą w stanie dostarczyć naszym klientom kompleksowe wsparcie.

Usługę świadczą licencjonowani zarządcy, których cechuje wieloletnie doświadczenia, wiedza i uprawnienia. Każdą nieruchomość traktujemy indywidualnie. Dążymy do pełnej optymalizacji kosztów oraz prawidłowego funkcjonowania całej infrastruktury. 

 

Zapewniamy nie tylko usługi administracji i zarządzania, ale odciążamy Cię również z kwestii finansowo-księgowych, zajmujemy się pielęgnacją zieleni, utrzymaniem czystości, utrzymaniem obiektu w okresie zimowym, pracami remontowo-budowlanymi, a także, co bardzo istotne w dzisiejszych czasach, obsługą prawną.

NIERUCHOMOŚCI
ADMINISTRATORÓW
LAT DOŚWIADCZENIA
POKOI POD OPIEKĄ

Doświadczenie i Wiedza

Potwierdzone referencjami

Najważniejsze dla naszego zespołu jest 100% zadowolenie klientów. Nieustannie pytamy o opinie i sugestie, co możemy poprawić we współpracy, aby zapewniać najwyższy poziom jakości.

Za sprawą takiego podejścia na przestrzeni lat pozyskaliśmy dziesiątki zadowolonych klientów, którzy chcąc podkreślić świetną współpracę przygotowali dla naszej firmy referencje.

Zastanawiasz się czy warto powierzyć nieruchomość zespołowi Opticasa? Przejrzyj referencje innych właścicieli lokalów, mieszkań czy domów.

Porozmawiaj z nami

SZYBKI TELEFON POZWOLI CI LEPIEJ POZNAĆ NASZĄ FIRMĘ I MOŻLIWOŚCI.

OPTICASA

ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

A: ul. Fatimska 61/78, 31-831, Kraków
T: 575 615 005
M: opticasa.nieruchomosci@gmail.com

Zapraszamy do współpracy!