Utrzymanie czystości

ZAJMIEMY SIĘ UTRZYMANIEM CZYSTOŚCI WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ TWOICH NIERUCHOMOŚCI

POWIERZ NAM KWESTIE ZWIĄZANE Z UTRZYMANIEM CZYSTOŚCI W OBRĘBIE NIERUCHOMOŚCI I BĄDŹ SPOKOJNY O OBIEKT. GWARANTUJEMY KOMPLEKSOWE SPRAWOWANIE PIECZY NAD CZYSTOŚCIĄ

Realizujemy obsługę w zakresie utrzymania czystości w wybranym obiekcie. Czuwamy nad czystością na klatkach schodowych, nie dopuszczając do powstawania zanieczyszczeń wewnątrz nieruchomości.

Utrzymanie czystości wewnątrz nieruchomości wymaga szczególnej staranności. Konieczne jest wynajęcie ekipy sprzątającej, która systematycznie i dokładnie myć będzie klatki schodowe przy udziale odpowiednich detergentów oraz bieżącej wody. Okresowo wymagane jest usuwanie różnego typu plakatów, ogłoszeń bądź reklam. Porządek utrzymany musi być także w obrębie chodników, dróg wewnętrznych, śmietnika, parkingów oraz placu zabaw. Regularnie opróżniane powinny być kosze na śmieci, przez właściwą firmę, zajmującą się utylizacją odpadów. 

Oferujemy pełne wsparcie w zakresie utrzymania czystości. Doświadczenie pozwala nam wprowadzić sprawdzone oraz efektywne działania, które doskonale sprawdzają się zarówno w nieruchomościach mieszkalnych, jak i biurowych. Współpracujemy z wieloma obiektami, utrzymując precyzyjną czystość w obrębie obiektu.

Zakres usług:

Utrzymanie czystości klatek schodowych i korytarzy

Utrzymanie czystości garaży, piwnic i pomieszczeń technicznych

Utrzymanie czystości terenów otaczających nieruchomość

Doświadczenie

zdobyte przy wielu nieruchomościach klientów

Wiedza

nieustannie aktualizowana przez naszych specjalistów

Opiekun

którego przydzielimy Ci podczas współpracy

Kompleksowość

naszej oferty odciąży Cię ze wszystkich zobowiązań

Zapytaj o usługę

  OPTICASA

  ADMINISTRACJA I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

  A: ul. Fatimska 61/78, 31-831, Kraków
  T: 575 615 005
  M: opticasa.nieruchomosci@gmail.com

  Zapraszamy do współpracy!